Burhan DEMİRTAŞ

info@anadolutapusen.org
  Özgeçmişi
  Tüm Yazıları

Niçin Anadolu Tapu-Sen?

Niçin Anadolu Tapu-Sen?
Kurucularımız ve yönetim kurulumuzun tamamı kurum personelinden oluşmaktadır. görev dağılımı sadece Genel Müdürlük merkezden değil, taşra teşkilatımızdan olan arkadaşlarımızda yönetimde yer almaktadır.
Birikimimizi sendikamızla ve camiamızla paylaşmak istiyoruz. Çünkü artık bu mevcut sendikaların özellikle yetkili (Bayındır sen) nasıl çalıştıklarını işlerinin sadece sendika yöneticilerini makam sahibi yaptığını en son örneği sendika yöneticileri olan kişilerin başta genel müdürlük ve döner sermaye Müdürlüğüne liyakat aranmaksızın sadece yetkili sendika yöneticileri olduğu için Müdür ve Müdür yardımcısı yapılmaktadır.
siz değerli meslektaşlarımızın onlara verdiğiniz desteğinizi ne yazık ki kendi çıkarları için kullandıklarını bir çok meslektaşımız görmüyor yada görmezlikten geliyorlar.
oysa gücünüzü desteğinizi. doğrudan ve haktan yana kullanırsanız sizlerde göreceksiniz nelerin değişeceğini ve artık birlikte bu sömürgeci ve sarı sendikacılığa son vermek sizlerin bizlerin elinde olduğunu unutmayalım.
Şimdi konuşma ve hak arama zamanıdır. Şimdi tarihe not düşme zamanıdır. Şimdi demokratik haklarımızı kullanma zamanıdır.
Değerli meslektaşlarım Anadolu Tapu-Sen Sendikası siz değerli meslektaşlarımızdan gelen talep doğrultusunda kurulmuştur biz kimsenin ağası veya kulu olmayacağız. demiştik olmadık olmayacağız.
Sendikayı birlikte yöneteceğiz. Sizleri en iyi şekilde temsil edeceğiz. yöneticilerin huzuruna siz değerli meslektaşlarımın temsilcisi olarak çıkacağız. Sendikamızı proje ve nitelikli çabalarla yukarıya taşıyacağız.
Bu nedenle siz değerli meslektaşlarımızın bizleri desteklemenizi, bu güne kadar kurumumuz içerisinde gerek bizlere verilmeyen özlük ve sosyal haklarımızın verilmesi ve gerekse çalışanlarımıza yapılan haksız uygulamaların önüne geçilmesi konularında önerilerinizi bildirmenizi istiyoruz.
Bütün meslektaşlarımıza çalışmalarında kolaylıklar diler, sendikamıza desteklerinizi bekleriz.
Anadolu Tapu-sen.
Burhan DEMİRTAŞ
Genel Başkan

 Okunma Sayısı : 440

DİĞER YAZILARI

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 400745

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.